Lorem ipsum dolor sit amet
Suspendisse a elit commodo, iaculis elit volutpat, gravida felis. Curabitur feugiat volutpat neque, et luctus dui dapibus nec.

 

 

Комунальний заклад «Ліцей № 30» Кам¢янської міської ради

Директор КАРДАШОВА

Ірина

Володимирівна

Учитель суспільствознавчих дисциплін, вища кваліфікаційна категорія, «учитель-методист». 2010 рік – відзнака «За заслуги перед містом» ІІІ ст. 2017 рік – відзнака  «За заслуги перед містом» ІІ ст. 2021 рік – нагрудний знак «Відмінник освіти України».  

Про заклад

01.09.1983 рік — відкриття середньої школи № 30 м.Дніпродзержинськ. 1990 рік — школі присвоєно почесне ім'я 52 Окремого танкового полку. 1992 рік — видано статус україномовної школи. 1994 рік — відкриття відділення «Здоров'я». 1995 рік — школі надано право на впровадження профільного навчання. 2001 рік — створення психологічної служби; на майдані школи встановлено пам'ятний знак на честь ветеранів війни. 2006 рік — створення дитячої організації « Світанкова веселка дитинства». 2011 рік — школу переіменовано на Комунальний заклад « Середня загальноосвітня школа № 30 м. Дніпродзержинська»,  2016 рік – Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа № 30» Кам¢янської міської ради, 2022 рік - Комунальний заклад «Ліцей № 30» Кам`янської міської ради.

Кількість педагогів

Загальна кількість педагогів – 58, з них:

Вища категорія – 44

І категорія – 6

ІІ категорія – 3

Спеціаліст – 5

Вчитель-методист – 10
Старший вчитель – 19.

Кількість учнів

Загальна кількість учнів – 1095, з них:

1-4 класи – 395

5-9 класи – 582

10-11 класи – 118.

Профіль закладу

Суспільно-гуманітарний напрям (історичний, економічний)

Видавнича діяльність

Учителі у школі І-ІІІ ступеня викладають матеріали на освітянських платформах «Всеосвіта», «На урок» - уроки, тести, тренінги, позакласні заходи.

Інноваційна діяльність

Ліцей – учасник обласного проєкту «Школа ментального здоров¢я», 3-В клас працює за освітнім проєктом «Світ чекає крилатих» (автор програми Анжеліка Цимбалару).

Участь у проєктах, конкурсах, виставках

2018 рік – ІХ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» (заклад нагороджено золотою медаллю за участь у номінації «Застосування інноваційних технологій STEM-навчання в аспекті розвитку здібностей вихованців, учнів і молоді»)

2019 рік - Х Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2019» (заклад нагороджено срібною медаллю за участь у номінації «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів»)

2020 рік – участь учителів закладу у фестивалі педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2020»

Переможці:

Кардашова І.В., вчитель історії, – диплом ІІІ ст., номінація «Громадянська відповідальність як засіб інтеграції ключових і загальнопредметних компетентностей»,

Лавриненко О.І., вчитель фізичної культури, – диплом ІІІ ст., номінація «Реалізація наскрізної змістової лінії «Здоров¢я і безпека» як засіб інтеграції ключових і загальнопредметних компетентностей, навчальних предметів та предметних циклів»

Бабко О.В., вчитель початкових класів, номінація «Екологічна безпека та сталий розвиток як засіб інтеграції ключових і загальнопредметних компетентностей, навчальних предметів та предметних циклів»

Тараненко Л.М., вчитель початкових класів, номінація «Підприємливість і фінансова грамотність як засіб інтеграції ключових і загальнопредметних компетентностей, навчальних предметів та предметних циклів»

Кондрашова Т.В., вчитель іноземної мови, – диплом І ст., номінація «Інтегративний підхід у формуванні ключових компетентностей»

2021 рік – участь учителів закладу у фестивалі педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2021»

Кондрашова Т.В., вчитель іноземної мови, – диплом І ст., номінація «Соціально-гуманітарна освіта»

2022 рік – участь учителів закладу у фестивалі педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2022»

 Єрьоміна О.І., вчитель початкових класів -  диплом І ст., номінація «Інтегроване та проєктне навчання в змісті НУШ»

Місюра Н.В., вчитель історії, – диплом ІІ ст., номінація «Спрямування уроків громадянської та історичної освітньої галузі на формування наскрізних змістових ліній»

2022 рік - ХІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2022» школа нагороджена дипломом за активну участь у розбудові національної освіти й популяризації освітніх, наукових і інноваційних досягнень.

Досягнення

Переможці міських олімпіад 2020-2021 н.р.:

  • Якушенко М.(8-Б,1 місце, українська мова та література, вчитель Кирсань Н.П.);
  • Репа А.(11-А,3 місце, українська мова та література, вчитель Гурська І.Й.),
  • Якушенко М. (8-Б,1 місце, історія, вчитель Бабенко М.М.);
  • Березін І.(10-А, 3 місце, історія, вчитель Волошиненко Л.В.);
  • Репа А.(11-А,1 місце, історія, вчитель Волошиненко Л.В.);
  • Берковська Т.(10-Б,1 місце, біологія, вчитель Тімофеєва Т.В.);
  • Журавель Б.(11-Б,2 місце, біологія, вчитель Тімофеєва Т.В.);
  • Казарін Н.(9-А,1 місце, трудове навчання, вчитель Бєлоногов І.А.);
  • Березін І.(10-А,1 місце, географія, вчитель Богуш В.М.);
  • Деменко О.(9-Б,3 місце, географія, вчитель Білоус Т.К.);
  • Ткач Д.(9-Б,3 місце, французька мова, вчитель Іващенко Н.П.);
  • Льовкіна Є.(9-Б,2 місце, французька мова, вчитель Іващенко Н.П.);
  • Троян О.(8-В,3 місце, німецька мова, вчитель Потоцька С.І.);
  • Шестерикова В.(9-А, 3 місце, німецька мова, вчитель Потоцька С.І.);
  • Скребкова С.(10-Б,1 місце, англійська мова, вчитель Кондрашова Т.В.);
  • Кульгун М.(9-Б,3 місце, англійська мова, вчитель Піщаленко Н.В.);
  • Якушенко М.(8-Б,2 місце, англійська мова, вчитель Василинюк Л.М.);
  • Якушенко М.(8-Б,3 місце, хімія, вчитель Філіна О.А.);
  • Деменко О.(9-Б,3 місце, хімія, вчитель Філіна О.А.).

Переможці обласних олімпіад 2020-2021 н.р.:

  • Якушенко М.(8-Б,3 місце, українська мова та література, вчитель Кирсань Н.П.);
  • Березін І.(10-А, 2 місце, географія, вчитель Богуш В.М.).

Переможці МАН 2021-2022 н.р.:

  • Березін І., відділення наук про землю, тема роботи: «Малозабезпеченість як одна із соціально-економічних проблем м.Кам’янського», 10 клас (1 місце – міський етап, 3 місце – обласний етап), вчитель географії Богуш В.М.;
  • Губа О., відділення етнології тема роботи: «Українські народні обереги та обряди для немовлят: традиції і сучасність» (1 місце – міський етап, 1 місце – обласний етап, 3 місце – Всеукраїнський етап), вчитель історії Волошиненко Л.В.;
  • Асанов Г., відділення технічних наук, тема роботи: «Розробка способу корегування хімічного складу сплавів здатного до об’ємної амортизації», 9 клас, (2 місце – міський етап), вчитель фізики Губарєв С.В.;
  • Хомяк М., відділення філософія та суспільствознавство, тема роботи: «Позбавлення людини життя як покарання за злочин», 9 клас, (2 місце – міський етап), вчитель історії Місюра Н.В.;
  • Деменко О., відділення екології та аграрних наук, тема роботи: «Використання фосфогіпсу в будівництві», 9 клас, (3 місце – міський етап), вчитель хімії  Філіна О.А.;
  • Бережний І., відділення екології та аграрних наук, тема роботи: «Вплив оцтової кислоти на збереження вологи в ґрунті», 10 клас, (3 місце – міський етап), вчитель хімії  Філіна О.А.;
  • Ковтун А., відділення хімії та біології, тема роботи: «Дослідження впливу випромінювання в різних діапазонах області ФАР на ростові процеси та продуктивність біомаси рослин на прикладі редису крес-салату», 10 клас, (1 місце – міський етап, 1 місце – обласний етап, 2 місце – Всеукраїнський етап), вчитель біології Тімофеєва Т.В.;
  • Скребкова С., відділення хімії та біології, тема роботи:  «Дослідження взаємозв'язку макової чутливості до глюкози із шкалою FINDRISK як спосіб раннього моніторингу ризику цукрового діабету та порушень вуглеводного обміну», 10 клас, (1 місце – міський етап, 1 місце – обласний етап), вчитель біології Тімофеєва Т.В.;

Переможці міських олімпіад 2022-2023 н.р.:

  • Якушенко Марія,9-Б,ІІІ місце, правознавство (вчитель Волошиненко Л.В.),
  • Березін Ілля,11-А,І місце, географія (вчитель Богуш В.М.),
  • Ковтун Анастасія,11-А,І місце, екологія (вчитель Тімофеєва Т.В.),
  • Завойко Єва, 8-В,ІІ місце, англійська мова, (вчитель Кондрашова Т.В.)
  • Кульгун Марія,10-Б,ІІ місце, англійська мова (вчитель Кондрашова Т.В.),
  • Якушенко Марія, 9-Б,І місце, англійська мова (вчитель Василинюк Л.М.),
  • Якушенко Марія, 9-Б,ІІ місце, біологія (вчитель Тімофеєва Т.В.),
  • Берковська Тетяна,11-Б, І місце, біологія (вчитель Тімофеєва Т.В.),
  • Якушенко Марія,9-Б, І місце, історія (вчитель Бабенко М.М.),
  • Березін Ілля,11-А, ІІІ місце, історія (вчитель Волошиненко Л.В.),
  • Завойко Єва, 8-В, ІІ місце, хімія,
  • Якушенко Марія, 9-Б, ІІ місце, хімія, (вчитель Філіна О.А.),
  • Деменко Олексій,10-Б,ІІІ місце, хімія (вчитель Філіна О.А.).

Учасники та переможці МАН 2022-2023 н.р.

  • Локотенко О., відділення наук про землю, тема роботи: «Шумове забруднення м.Кам’янського та природоохоронні заходи щодо покращення стану довкілля», (2 місце  міський етап), вчитель географії Білоус Т.К.;
  • Іванова Р., відділення історії, тема роботи: «Волонтерський рух у Дніпропетровському регіоні», (2 місце  міський етап),  вчитель історії Місюра Н.В.;
  • Деменко О., відділення екології та аграрних наук, тема роботи: «Утилізація фосфогіпсу – побічного продукту виробництва екстракційної фосфатної кислоти і фосфатних добрив», (2 місце  міський етап),  вчитель Філіна О.А.;
  • Черевко П., відділення екології та аграрних наук, тема роботи: «Використання оцтової кислоти в якості посилювача посухостійкості томатів та огірків», вчитель Філіна О.А.;

Стратієнко М., відділення хімії та біології, тема роботи: «Дослідження впливу адаптавних можливостей Solidago virgaurea», (1 місце  міський етап),  вчитель Тімофеєва Т.В.

У 2021-2022 н.р. троє учнів 11 класів отримали 200 балів з історії України – Гурський Владислав, 11А клас, Репа Анна, 11А клас, Губа Олександра, 11Б клас (вчитель історії Волошиненко Л.В.).

Учні систематично беруть участь у різноманітних конкурсах, серед яких «Я – козацького роду», «Мої права – великі можливості», конкурс есе «Як захист прав дитини вплинув на моє життя», онлайн-захід «Що? Де? Коли?», «Грінвіч», «Міжнародний урок доброти», «Собори наших душ», «Зима-чарівниця», «Скарби родинної криниці», «Різдвяні свята», конкурс есе, присвячений 300-річчю з дня народження Григорія Сковороди. Активні учасники та переможці онлайн-олімпіад на порталах «Всеосвіта», «На Урок». Танцювальний колектив «Епатаж» (1 місце в 2021 році) у фестивалі «Віват, талант!».