Методичне об'єднання вчителів іноземних мов


Звіт

Про роботу методичного об’єднання вчителів іноземних мов 
у 2019-2020 н. р.

На протязі 2019-2020 н. р. м/о працювало над науково-методичним проектом «Створення творчої атмосфери на уроках іноземної мови для успішної соціалізації учнів». В цьому  учбовому році було проведено п’ять засідань м/о, на яких було обговорено сучасні методичні інновації, які потім були перевірені на практиці. Такі вчителі як  Васеленюк  Л.М. та Піщаленко Н.В. атестувалися в цьому році, провели відкриті уроки  та позакласні заходи, використовуючи  новітні технології. У грудні учні нашої школи прийняли участь у Всеукраїнському  конкурсі «Грінвіч», а у лютому – «Пазл», де показали гарні знання з англійської мови, а учні, які вивчають німецьку мову, у жовтні 2019 взяли участь у конкурсі «Орлятко».  Вчителі м/о добре підготували учнів до міської олімпіади іноземних мов і вони зайняли почесні місця:

  • учні 11-Б кл. Бабко Влада та Тамаровська Анастасія – 2 місце (вч. Кондрашова Т.В.),
  • учень 11-А кл. Черноус Олексій – 3 місце (вч. Потоцька С. І.),
  • учениця 11-Б кл. Міняйло Дарина – 2 місце (вч. Іващенко Н. П.).

Активно пройшов предметний тиждень у лютому 2020 року, під час якого були проведені урок-конкурс, урок-гра (Глушко Т.Г.), веб-квести з використанням QR-кодів (Кондрашова Т.В.), конкурс читців англійської поезії – Шекспір, Берис (Кондрашова Т.В.), конкурс малюнків  (Іващенко Н.П.) вікторина «Німецька музика» (Потоцька С.І.) тощо.

10 Березня на базі нашої школи був проведено міський семінар вчителів англійської мови. Кондрашова Т.В. провела майстер-клас з вчителями, а Глушко Т.Г. проводила використання ігрових прийомів на уроках іноземних мов. Крім того, вчителі Васеленюк Л.М. та Кондрашова Т.В. прийняли участь у виставках «Сучасні заклади освіти – 2020» у Києві та «EDU-Fest Дніпро – 2020».

В цьому навчальному  році вчителі іноземних мов закінчили роботу над своїми методичними проектами та звітували про результати на останньому засіданні методичного об’єднання.