Методичне об'єднання вчителів іноземних мов


Основні завдання на 2020-2021 н. р.


Заходи на 2020-2021 н. р.


Тематика засідань методичного об’єднання


Аналіз роботи методичного об’єднання

за 2019-2020 навчальний рік

Впродовж  2019-2020 навчального року вчителі іноземних мов працювали останній, п’ятий рік над науково-методичним проєктом «Створення  творчої атмосфери на уроках іноземних мов для успішної соціалізації  учнів», мета  якого - формування творчої особистості з глибоко усвідомленою  громадянською позицією, високим почуттям національної і власної гідності, що є носієм  національних і загальнолюдських цінностей.

         У 2019-2020 н.р. пріоритетними напрямками роботи МО були реалізація Концепції   Нової української школи при навчанні першокласників та учнів другого класу по новій навчальній програмі, розвиток здібностей і обдарувань учнів,  розвиток соціальної і комунікативної активності, формування в кожної дитини  почуття психологічної захищеності. Усі вчителі пройшли курси по НУШ та отримали  сертифікати. На базі нашої  школи проходив міський тренінг, на якому Кондрашова Т.В. проводила майстер-клас, а Глушко Т.Г. провела рольові ігри з вчителями англійської мови нашого міста.

         На засіданнях МО були вивчені та обговорені новинка методичної літератури, вивчений досвід інших учителів. Учителі Василинюк Л.М. та Піщаленко Н.В. пройшли чергову атестацію.

         У лютому 2020р. пройшов тиждень іноземних мов, під час якого  учні виявили активність, креативність і творчий потенціал, взявши участь у конкурсах, виставках, відкритих уроках і позакласних заходах.

Уже традиційно учні  нашої школи, які вивчають англійську, французьку та німецьку мови, у Всеукраїнських конкурсах «Грінвіч», «Орлятко», «Пазл», «Олімпус».