14-16 березня відбулася урочиста подія в галузі освяти — Х Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Освітній заклад нагороджений срібною медаллю за матеріал у номінації «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів».

          Досвід узагальнили заступник директора Гурська І.Й., вчитель історії Волошиненко Л.В., вчитель географії Білоус Т.К., вчитель початкової школи Бабко О.В., вчитель біології Тімофеєва Т.В., вчитель історії Чернецька Н.О., вчитель початкової школи Тараненко Л.М., вчитель української мови Білоус В.М., вчитель зарубіжної літератури Скуріхіна Т.П., вчитель англійської мови Кондрашова Т.В., практичний психолог Соломоненко Т.І.

          Вітаємо переможців, бажаємо звершень у майбутньому!

       З 8 по 12 жовтня проходив тиждень присвячений 100-й річниці від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського. Вчителями були проведені заходи: виховні години, уроки мислення серед природи, інсценізація творів.

       В.О.Сухомлинський дуже бажав, щоб діти зростали добрими, чуйними, талановитими. Він вірив, що діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості. У нього була надзвичайна любов до дітей. Він умів говорити з ними і слухати їх. Писав твори для дітей, навчав казкою, грою, спілкуванням з природою, дотиком до дерева, до росинки, до сонячного промінчика, до прекрасного…

          Учні 3–Г класу підготували цікаву та веселу інсценізацію казки «Як зайчика покарали».

       Цей твір сприяв формуванню у дітей уявлення про родину, дружні родинні стосунки, обов’язки одного перед одним, захист своєї родини, повагу до праці, бажання працювати і приносити користь своїй родині та викликати неприязнь до ледарів

          На відзначення річниці з дня підписання Акту Злуки українських земель проведені виховні години, бесіди, перегляд документальних фільмів.

 

          На уроках «Я досліджую світ» першокласниці – панянки дізналися як ростуть рослини, що потрібно для життя рослин.

Дівчатка провели досліди з пророщування цибулі, насіння, гороху та квасолі. Частину рослин (кріп, петрушка, квасоля) діти висадили у грунт. Заняття пройшло захоплююче. Спостерігаємо і чекаємо на гарний урожай.