Згідно Статуту КЗ Ліцей № 30 прийом учнів до всіх класів здійснюється на безконкурсній основі відповідно до території обслуговування. Учні, які не проживають на території обслуговування, можуть бути зараховані до школи при наявності вільних місць у відповідному класі. Перевага в зарахуванні надається учням, які проживають на мікрорайоні школи.

         До першого класу приймаються діти, як правило, із шести років і набір проводиться до 31 серпня.

Зарахування учнів до закладу здійснюється за наказом директора на підставі особистої заяви ( для неповнолітніх - заяви батьків або осіб, які їх замінюють) або направлень відповідних органів управління освітою, а також свідоцтва про народження (копії), паспорта, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу).

Зарахування учнів до кадетських класів та класів панянок проводиться на підставі рішення батьків, їх бажання та відповідно до стану здоров’я учнів.

Запрошуємо на навчання до нашого закладу!

Завантажити >>>Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти<<<


 

Адреси, закріплені за Ліцеєм №30:

проспект Металургів: №30, 32, 34, 36, 38, 40А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 64, 66, 68, 70
Бульвар Героїв: №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16

    При собі мати такі документи:

  • паспорт громадянина, який може бути заміненний документами, що видаються біженцям або тимчасовим посвідченням громадянина України, якщо вони проходять процедуру заміни або відновлення паспорта, або отримують громадянство;

  • документу, що підтвержує реєстрацію дитини за певним місцем проживання або місцем фактичного перебування;

  • документи, які підтвержують право бути зарахованими  в школу в першочерговому порядку (якщо такі є). 

  • Зарахування учнів до кадетських класів та класів панянок проводиться на підставі рішення батьків, їх бажання та відповідно до стану здоров’я учнів.