Завантажити >>>Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти<<<


Зарахування дітей до першого класу здійснюється згідно з наказом від 05.10.2020 р. "Про прийом дітей до 1-х класів СЗШ №30 у 2021 році"


      Заяву про зарахування дитини до першого класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина, та документи, визначені пунктом 4 розділу і цього Порядку, подаються до відповідного закладу одним із батьків дитини особисто до 28 травня.

      Жеребкування серед батьків дітей, що претендують на вільні місця проводять з 4 по 10 червня. Правила проведення жеребкування дивитися за посиланням: >>> Правила жеребкування <<< 

      Впродовж 01 - 11 червня заяви на право зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 14 червня на вільні місця.

Адреси, закріплені за СЗШ №30:

проспект Металургів: №30, 32, 34, 36, 38, 40А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 64, 66, 68, 70
Бульвар Героїв: №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16

     Зарахування учнів до Закладу здійснюється за наказом директора на підставі особистої заяви (для неповнолітніх - заяви батьків або осіб, які їх замінюють) або направлень відповідних органів управління освітою, а також свідоцтва про народження (копії), паспорта, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу).

При собі мати такі документи:

  • паспорт громадянина, який може бути заміненний документами, що видаються біженцям або тимчасовим посвідченням громадянина України, якщо вони проходять процедуру заміни або відновлення паспорта, або отримують громадянство;

  • документу, що підтвержує реєстрацію дитини за певним місцем проживання або місцем фактичного перебування;

  • документи, які підтвержують право бути зарахованими  в школу в першочерговому порядку (якщо такі є). 

  • Зарахування учнів до кадетських класів та класів панянок проводиться на підставі рішення батьків, їх бажання та відповідно до стану здоров’я учнів.