Переглянути список майбутніх першокласників 2020-2021 н.р у файлі формату Word. 


Список дітей, які зараховані до 1 класу СЗШ № 30

на 2019-2020 н.р.

№ з/п ПІБ Примітка
1. Аксьонова Маргарита Дмитрівна
2. Архіпов Артем Олегович
3. Афанасьєва Валерія Андріївна
4. Бабич Софія Денисівна
5. Багдасарян Ангеліна Мінасівна
6. Байстрюченко Михайло Олексійович
7. Бараболя Артем Ігорович
8. Баришок Анна Максимівна
9. Бас Діана Олександрівна
10. Бахтінов Ілля Денисович
11. Башлядинська Анастасія Олександрович
12. Безкровний Іван Євгенович
13. Безуглов Марк Андрійович
14. Березін Макар Леонідович
15. Беркут Мирослав Багдикович
16. Богдан Артем Андрійович
17. Богун Дар’я Максимівна
18. Бондарева Анастасія Дмитрівна
19. Буркацький Мирон Олексійович
20. Буряк Артем Ігорович
21. Варениця Софія Олександрівна
22. Варениця Таїсія Олександрівна
23. Водопянова Віолетта Вадимівна
24. Воловик Максим Сергійович
25. Волошиненко Назар Русланович
26. Воробйов Артем Віталійович
27. Воробйова Софія Михайлівна
28. Гаврилюк Софія Романівна
29. Гладкий Володимир Андрійович
30. Головко Матвій Олександрович
31. Головко Милана Сергіївна
32. Голубєв Матвій Володимирович
33. Денисенко Діана Дмитрівна
34. Дородний Юрій Олексійович
35. Єлізаров Артем Віталійович
36. Жован Давид Олександрович
37. Зінченко Варвара В’ячеславівна
38. Змієвська Милана Артемівна
39. Іванко Юліанна Артемівна
40. Іванов Данило Сергійович
41. Калюх Даніїл Сергійович
42. Кашира Мар’яна Романівна
43. Кірюхін Єгор Сергійович
44. Кобелюх Богдан Дмитрович
45. Ковалевич Євгеній Вадимович
46. Колчинська Поліна Владиславівна
47. Коновальчук Каріна Іванівна
48. Косяченко Іосіф Сергійович
49. Кравець Вікторія Денисівна
50. Кузнєцова Вероніка Романівна
51. Куляк Марія Вікторівна
52. Курида Валерія Денисівна
53. Курило Дар’я Володимирівна
54. Курило Марія Володимирівна
55. Курило Олександра Володимирівна
56. Лашхія Нана Гочівна
57. Литвиненко Анастасія Віталіївна
58. Лиша Кіріл Євгенійович
59. Лісна Марія Сергіївна
60. Літошко Дмитро Володимирович
61. Лобачов Марк Дмитрович
62. Лойчиць Микита Олександрович
63. Маджидова Аріана Рустамівна
64. Марійченко Даніла Вікторович
65. Мартинов Максим Павлович
66. Марченко Ярослав Геннадійович
67. Менько Поліна Денисівна
68. Міхайліченко Лев Ілліч
69. Мовсисян Нара Варданівна
70. Можейко Макар Павлович
71. Морозова Катерина Юріївна
72. Нестеренко Артем Олександрович
73. Никифорчук Анастасія Ігорівна
74. Нор Богдан Романович
75. Оселедець Дмитро Андрійович
76. Павлов Богдан Олександрович
77. Педченко Михайло Ігорович
78. Пилипенко Аміна Миколаївна
79. Пліска Нікіта Валерійович
80. Погоній Євгеній Євгенійович
81. Попова Ксенія Дмитрівна
82. Поручник Олександра Олександрівна
83. Прудкий Матвій Олександрович
84. Прядко Дмитро Дмитрович
85. Рабецька Варвара Олександрівна
86. Разенкова Анастасія Антонівна
87. Романенко Валерія Павлівна
88. Романенко Дарія Євгенівна
89. Рудницька Аріна Олександрівна
90. Севаст’янова Дар’я Геннадіївна
91. Сеніна Злата Євгенівна
92. Сергійчук Сніжана Олександрівна
93. Смирнов Олексій Сергійович
94. Смоляр Михайло Олександрович
95. Соболь Андрій Дмитрович
96. Сторожко Діана Юріївна
97. Таранчук Нікіта Олександрович
98. Тіссен Матвій Дмитрович
99. Тітова Олександра Олександрівна
100. Фомцова Софія Володимирівна
101. Черноус Євгеній Леонтійович
102. Чуйко Ілля Владиславович
103. Шведай Марія Сергіївна
104. Шеховцев Руслан Вікторович
105. Шкарупа Емілія Сергіївна
106. Шкварцов Тимур Антонович
107. Шкуріхіна Софія Павлівна
108. Ющенко Матвєй Михайлович
109. Ярошенко Владислав Олександрович

Дивитися Наказ департаменту з гуманітарних питань міської ради від 04.10.2018 № 229 «Про організацію виконання Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 №367»