13:45
15 квітня 2019 відбулось засідання педагогічної ради "Формування безпечного освітнього простору, запобігання булінгу та мобінгу в НУШ"

"Формування безпечного освітнього простору, запобігання булінгу та мобінгу в Новій українській школі" - таку назву мало чергове засідання педагогічної ради в СЗШ №30, яке відбулося 15 квітня 2019 року.

Проблема шкільного булінгу (прояву агресії з подальшим залякуванням особистості і появою можливості її повного пвдпорядкування собі і своїм інтересам) - це соціальна проблема всього світу.

З метою більш глибокого аналізу головних ознак булінгу члени педколективу взяли участь у тренінгові. Вчителя стали участиниками трьох основних груп: це жертва (дитина, над якою здійснюється булінг), булер (дитина, яка виступає ініціатором цькування) та спостерігачі (діти, які спостерігають за знущаннями й при цьому нічого не роблять, щоб припинити булінг).

Педагоги звернули увагу на основні риси, притаманні кожній групі, обговоривши запропоновані проблемно-ситуативні завдання. Кожна група активно співпрацювала, використовуючи ілюстративний матеріал та наводячи приклади із власного педагогічного досвіду.

За допомогою яскравих відеороликів учасники тренінгу детально проаналізували усі види булінгу: фізичного, психологічного, економічного, кібербулінгу та мобінгу (якщо всі проти одного).

В обговоренні члени педколективу акцентували увагу на психологічних та соціальних наслідках, механізмах розповсюдження шкільного булінгу та шляхах подолання цих явищ в освітньому середовищі.

Переглядів: 107 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar