Головна » 2019 » Октябрь » 18
Одне з найцікавіших місць у нашій школі - шкільна бібліотека. Упродовж дня часто заходять туди й учні, і вчителі. і не тільки взяти потрібну книжку або часопис, а й просто поспілкуватися.

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який щорічно проходить у жовтні, в школі був проведений тиждень шкільної бібліотеки з 15 по 18 жовтня 2019 року.

Наші бібліотекарі Любов Данилівна Астапенко та Олена Павлівна Севастьянова подбали про те, щоб програма тижня була досить насиченою і охоплювала усі вікові категорії учнів - від першокласників до випускників. Тиждень відкрився заходами для наймолодших школярів. Особливо запам’яталися книжкові інсталяції «Світ знань відкриває книга», «Країна дитячих журналів» та нон-стоп «Безпека маленького пішохода».

Читацький марафон, конкурс юних декламаторів «Осінній вернісаж», флешмоб, бібліопазли «Сторінками творів Олега Майбороди» проходили для учнів серед ... Читать дальше »
Переглядів: 29 | Додав: szsh30 | Дата: 18.10.2019

В рамках святкування Дня захисника України кадети 6 класу відвідали відділ поліції Дніпровського району Кам’янського.

Кадетам цікаво було дізнатися, як поліція виявляє причини та умови, що сприяють вчиненню кримінальних та адміністративних правопорушень; вживає заходів, спрямованих на усунення загроз життю та здоров’ю фізичних осіб і публічній безпеці; здійснює супроводження транспортний засобів; регулює дорожній рух та слідкує за експлуатацією транспортних засобів на вулицях.

Шестикласникам показали штрафмайданчик з вилученими автомобілями-порушниками, чергову частину, куди телефонують у невідкладних випадках. Та найбільше кадетам запам’яталась розповідь про роботу чергового патруля. Ще б так! Адже усі бажаючі мали змогу приміряти засоби індивідуального захисту та сфотографуватися біля справжнього патрульного автомобіля. А дехто навіть задумався про вибір майбутньої професії – стати справжнім правоохоронцем, забезпечуючи по ... Читать дальше »
Переглядів: 27 | Додав: szsh30 | Дата: 18.10.2019

На виховну годину 17 жовтня 2019 року до 5-В класу завітав колишній учень СЗШ №30, а нині – студент-першокурсник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Сергій Волянський. Тема для розмови з п’ятикласниками – «Вчимося захищати Батьківщину». І це не тільки тому, що зовсім недавно , 14 жовтня, ми святкували День захисника України. Так співпало, що Сергій приїхав на кілька днів у відпуску до рідного міста і захотів зустрітися з друзями, поспілкуватися з учнями.

У 5-В класі 2/3 – хлопчаки, а це 21 учень, і тільки 12 дівчат. Тому запитань від хлопців було багато. Цікаво все: і режим дня ліцеїста, і предмети, які вони вивчають, і вільний час, спортивні досягнення, і володіння зброєю, і як бути без мобільних телефонів (не секрет, більшість з нас не уявляють життя без сучасних засобів мобільного зв’язку).

Сергій радо відповідав на усі питання, ділився досвідом, планами на майбутнє, акцентував увагу на важливості вивчення ... Читать дальше »
Переглядів: 20 | Додав: szsh30 | Дата: 18.10.2019