Любов до рідного краю починається з дитинства. Надовго вона зберігається в душі людини, якщо її ознайомили з традиціями, зокрема, різновидами народньої художньої творчості, хай навіть з використанням нових сучасних матеріалів.

В дні осінніх канікул учні 5-х класів (класні керівники Кирсань Ніна Петрівна, Пророк Світлана Михайлівна, Ротар Ірина Олександрівна) відвідали гурток екодизайну, що знаходиться за адресою: проспект Металургів, 38.

В переддень Хелоуіну керівник гуртка Скурихіна Олена Петрівна провела майстер-клас із виготовлення неодмінного атрибуту цього кельтського свята - гарбуза. П'ятикласники залюбки взялися за справу. І вже менш , ніж за годину кожен тримав у руках власноруч виготовлений гарбуз із різнокольорового паперу. А ще діти познайомилися із історією свята, адже у нас в України традиція святкування Хелоуіну найновіша. Та головне - усі повірили у власні сили і були дуже задоволені, адже творчий процес возве ... Читать дальше »
Переглядів: 119 | Додав: szsh30 | Дата: 04.11.2019 | Коментарі (0)

Під час осінніх канікул 28 жовтня вчитель географії Богуш В.М. провела пішохідну екскурсію для учнів 8-А класу. Учні побували в лісі, на березі Єлизаветівського котловану, на скіфському кургані. Також побачили Єлизаветівську сонячну електростанцію, що будується на околиці міста. Ще знайшли сліди діяльності давних льодовиків, що колись вкривали територію нашого краю. Дізналися про рослини та тварин, що є навколо Кам'янського. Екскурсія була пізнавальною і залишила приємні враження.

... Читать дальше »
Переглядів: 114 | Додав: szsh30 | Дата: 04.11.2019 | Коментарі (0)