15 листопада в школі відбулося незвичайне дівоче свято «Посвята в панянки». Захід розпочався урочистим полонезом. Кожна дівчина отримала посвідчення «Шляхетної панянки». Дівчата дали обіцянку «Шляхетності панянки», кадети 1 – Б класу привітали панянок духмяними трояндами, з якими дівчата закружляли у танку. На святі були присутні шановні гості: адміністрація школи, соціальні партнери, батьки, вчителі, діти. Батьки привітали своїх дівчат запальним сучасним танком, а кадети, панянки 2–4 класів подарували незабутній яскравий концерт.

... Читать дальше »

Переглядів: 124 | Додав: szsh30 | Дата: 18.11.2019 | Коментарі (0)

Історія ще пишеться...

... Ніщо так не об'єднує людей, як біда. Ще кілька років тому ми не могли собі уявити, що вона прийде і на нашу землю.. Люди об'єдналися проти російського агресора. Багато наших чоловіків залишили свої домівки, щоб стати на захист України, її волі, її незалежності, на захист кордонів держави. Щодня, щогодини Україна завдяки героям, серед яких є наші славні земляки, виборює право бути суверенною, єдиною державою. Але, на жаль, війна - це і втрата найближчих людей - батьків, чоловіків, синів...

14 листопада за підтримки міської громадської організації "Патріот 2015" і шкільному музеї відбулася зустріч старшокласників із батьками загиблих воїнів в ООС.

"Не має слів, якими можна подякувати за подвиг наших героїв. Але щира подяка назавжди залишиться у серці кожного із нас," – так закінчив свій короткий виступ колишній випускник школи, а нині захисник кордонів ... Читать дальше »
Переглядів: 132 | Додав: szsh30 | Дата: 18.11.2019 | Коментарі (0)