Вічна магія танцю

Так, вона вічна, ця особлива мова пластики і рухів. Та і наше життя подібне танцю. Все це тому, що наш характер тісно переплітається з мовою тіла. А танцююча людина вкладає всю свою душу і емоції в рух. Від емоцій залежить те, як кожен зможе передати іншим, що відчуває сам.

Традиційно в день Святого Валентина в школі проходить танцювальний конкурс. Цього року в зв’язку з додатковими канікулами він пройшов у п’ятницю, 21 лютого.

Заздалегідь від початку січня ретельно готувалися усі класи до цього свята: обговорювали хореографію, ставили композиції, акцентували увагу на переходах від однієї частини танцю до іншої, підбирали музику, костюми.

Цього року танцювальний конкурс був особливим, бо вперше до старшої школи приєдналися учні молодшої ланки, які і розпочали свято. ... Читать дальше »
Переглядів: 138 | Додав: szsh30 | Дата: 21.02.2020 | Коментарі (0)

Наша мова – це безмежний океан, мелодійна, як пісня солов'їна. Наша мова прекрасна і барвиста, наче дощова веселка. Не можна не зачаруватися виплаканою народом у віках рідною мовою.

Вже стало традицією щороку 21 лютого відзначати Міжнародний день рідної мови й у нашій школі.

Цього року попри всі негаразди, тимчасове припинення занять, це свято відбулося 24 лютого. Учні молодших класів підготували вірші про мову, у 5 - 6 класах пройшли тематичні вікторини, семикласники писали творчі роботи, учні 10-х класів готували свято- тематичний івент "Велика українка", присвячений Марії Башкірцевій.

А восьмикласники взяли участь у святі "І той лиш пошани достоїн, хто мову шанує свою", що пройшло у шкільній бібліотеці. Заохочувати учнів до вивчення української мови, розвивати їх образне та художнє мислення, виховувати повагу до рідного слова - така мета стояла перед організаторами заходів. А для мовознавчог ... Читать дальше »
Переглядів: 172 | Додав: szsh30 | Дата: 21.02.2020 | Коментарі (0)