"Світ очима фізика" - таку назву мала виставка, що проходила на початку жовтня в Будинку дитячої творчості на Лівобережжі.

А 7 жовтня учні 4-6 класів нашої школи стали гостями виставки. До уваги дітей мобільний музей "Мініфеномента" підготував невеликі переносні експонати, що стосуються фізики в нашому житті. Працівники БДТ організували цікаву екскурсію, знайомлячи дітей з фізикою навколо нас, розповіли про гуртки, які працюють на базі Бдт, провели майстер-класи з акторської майстерності. До речі, саме майстер-клас виявив у багатьої неабиякі здібності до сценічного мистецтва.

Усім було цікаво. Байдужих не залишилось. Враження від роботи виставки тільки позитивні.

... Читать дальше »

Переглядів: 133 | Додав: szsh30 | Дата: 09.10.2020 | Коментарі (0)

Доторкнутися до прекрасного, проникнутись долею героїв змогли учні 11-Б та 10-Б класів, які відвідали академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки в кінці вересня. Наступного, 2021 року, все прогресивне людство відзначатиме 150-річний ювілей з дня народження поетеси. Ьому наш театр, який носить її ім'я, підготував виставу за листами Лесі, яка так і називається "Цілую. Леся".

Усі отримали велике задоволення від перегляду, адже актори подали сучасну версію, маловідому, використовуючи не тільки власне акторську гру, а й хореографію, музику. Доповненням стали незвичні декорації до вистави. Усе разом створило атмосферу часу, коли жила і творила Леся Українка. І глядачі стали ніби свідками маловідомих сторінок життя великої поетеси.

... Читать дальше »

Переглядів: 118 | Додав: szsh30 | Дата: 09.10.2020 | Коментарі (0)