З 7.12 по 11.12 в школі пройшов тиждень іноземних мов. Вчителі підготували цікаві уроки, захоплюючи квести, конкурси, виставки, міні-концерти та фотозону. Під час уроків вчителі використовували інтерактивні завдання, медіа ресурси, відео та музику. Великий вплив має на учнів рольова гра та застосування реалій на уроках іноземних мов. Все це направлено на мотивацію та зацікавленість учнів до вивчення іноземних мов.

Так відкритий урок провела Потоцька С.І., вчитель німецької мови, по темі «Здоров’я» у 7-В класі. Фрагменти уроків: Кондрашова Т.В. у 7-Г класі по темі «Здоров’я», «Food and drinks» у 6-В класі Жалко Д.Д.

Піщаленко Н.В. та Глушко Т.Г. провели квіз з використанням мультімедіа «Вікно до Британії» у 8-А,8-Г класах. Конкурс на найкращий твір «Різдвяні та новорічні свята. Різні традиції» для учнів 11-А, 11-Б ... Читать дальше »

Переглядів: 105 | Додав: szsh30 | Дата: 14.12.2020 | Коментарі (0)

10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, який був заснований у грудні 1950 року на засіданні Генеральної асамблеї ООН.

Права дитини – це певні можливості, що надаються дітям для того, щоб жити і дорослішати.

Аби глибше засвоїти новий для дев’ятикласників предмет «Правознавство», учні 9-Б класу (класний керівник Тімофеєва Т.В.) разом з учителем права Місюрою Н.В. підготували сюжетно-рольову гру «Судові справи».

Для більшого розуміння теми були взяті різні історії з життя улюблених казкових персонажів. З цим театралізованим дійством дев’ятикласники виступали перед учнями 5-6 класів.

Першими завітали персонажі відомої казки про Червону Шапочку Ш. Перо. Червона Шапочка (Капелюшник Поліна) розповіла свою історію про обман Вовка (Петругов Валерій) і попро ... Читать дальше »

Переглядів: 102 | Додав: szsh30 | Дата: 14.12.2020 | Коментарі (0)