19 березня педагогічний та учнівський колективи мали можливість спостерігати за дуже цікавою та видовищною волейбольною грою, у нашому закладі відбулося спортивне дійство, яке надовго запам’ятається всім учасникам, а саме – змагання між командою вчителів та учнів. Вчителі хоч давненько, мабуть, не грали у волейбол, згадали свої навички і продемонстрували свої вміння. Море вражень, позитивних емоцій та напруженого спостереження за грою! Атмосфера у спортивному залі була драйвовою і не тільки тому, що це змагання вчителів та учнів. Настрій створювали самі учасники, які без сумніву є хорошим прикладом для усього шкільного коллективу. Той позитив, який отримали усі учасники змагань був настільки великий, що команді вчителів, які поступилися перемогою, було ані трішки не сумно за програш.

... Читать дальше »

Переглядів: 124 | Додав: szsh30 | Дата: 22.03.2021 | Коментарі (0)

Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Саме тому, в нашій школі велику увагу приділяють профорієнтаційній роботі. 18 березня відбулася зустріч учнів 9 та 11 класів з представниками Кам`янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів - Руденко Оленою Петрівною, викладачем загальноосвітніх дисциплін КЦППРК, та Федоренко Тетяною Гаврилівною, викладачем хімії та біології КЦППРК. Учні мали змогу ознайомитися з такими професіями як перукар, манікюрник, візажист, закрійник, офіціант, оператор комп`ютерного набору, кондитер, контролер-касир, продавець. Випускники передивилися цікаві відео, зняті та змонтовані студентами КЦППРК, в яких було розміщено інформацію про ці професії. Немає поганих професій, всі важливі та потрібні! І перш ніж обрати свою, людина повинна знати, чого вона ... Читать дальше »
Переглядів: 140 | Додав: szsh30 | Дата: 22.03.2021 | Коментарі (0)

18 березня в 2Б класі, класі панянок, класний керівник Косяченко Тетяна Валентинівна, відбулося свято "Весна пробуджує серця".

Земля приваблива у різні пори року. А весною все ж таки квітучіша і запашніша, гарніша й чистіша, навесні пробуджується земля, оживає природа. З давніх-давен у нашого народу було одне з найулюбленіших свят – Зустріч весни, що приходило пишно і радісно. На нашому святі дівчатка цвіли наче квіточки, показали свої танцювальні та співочі таланти, Свято було насичене хореографічними та пісенними композиціями, діти разом з мамами та татами складали рими на весняну тематику, відгадували загадки про пташок. Феєрично виглядав "Кривий танець", який діти завели разом з мамами. А найголовнішою квітокою була весела чарівниця - їх головна спільна мама Тетяна Валентинівна.

... Читать дальше »

Переглядів: 107 | Додав: szsh30 | Дата: 22.03.2021 | Коментарі (0)