Ранкова гімнастика - це не тільки запорука доброго фізичного стану, а й емоційного.

Кожен день по розпорядку

Робимо зарядку.

Тому всі гарні та бадьорі,

Тому веселі і здорові.

Учні початкових класів рзпочинають свій ранок у нашому закладі із зарядки, яка налаштовує їх на плідний день, робить бадьорими і жвавими. Ранкова зарядка підвищує працездатність учнів і скорочує кількість хворих. Така розминка допомагає зменшити ризик появи травм протягом дня. Також ранкові вправи покликані посилювати тиск крові і лімфи, активізувати обмін речовин і всі життєві процеси.

... Читать дальше »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 96 | Додав: szsh30 | Дата: 15.09.2021 | Коментарі (0)

Раціональне харчування учнів - одна з умов створення здоров`язберегаючого середовища в загальноосвітній установі. Недостатня кількість поживних речовин в дитячому віці негативно позначається на показниках фізичного розвитку, захворюваності, успішності, сприяє прояву обмінних порушень і хронічної патології. Найважливішою умовою для підтримки здоров'я, високій працездатності і витривалості людини є повноцінне і правильне харчування.

Харчування здобувачів освіти нашого закладу з 1 вересня 2021 року було організовано з врахуванням усіх вимог чинного законодавства. Гарячим харчуванням охоплено 92% учнів. Енергетична цінність та калорійність їжі відповідає віковим потребам школярів. Забезпечені харчуванням усі учні пільгових категорій, визначені чинним законодавством.

Адміністрація школи постійно дбає про покращення матеріально- технічних умов у шкільній їдальні, дотримання санітар ... Читать дальше »
Переглядів: 91 | Додав: szsh30 | Дата: 15.09.2021 | Коментарі (0)

9 вересня 2021 року в нашому закладі інспекторами ювенальної превенції відділення превенції Кам`янського районного управління поліції Сторчак А.В. та Тущенко А.Д. був проведений профілактичний захід з учнями 7В класу на тему "Я обираю жити".

Правоохоронці розповідали дітям, що таке ризикована поведінка та чому варто її уникати, як впливає на сприйняття світу вживання алкоголю чи наркотичних речовин, що робити, якщо дитина стала жертвою булінгу чи інших негативних впливів – наприклад, насильства у родині, залякування у соціальних мережах тощо.

Мета такого заходу – нагадати дітям правила безпечної поведінки, сформувати дбайливе ставлення до безпеки свого життя та життя тих, хто поруч.

... Читать дальше »

Переглядів: 59 | Додав: szsh30 | Дата: 15.09.2021 | Коментарі (0)

Перша домедична допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень. Професійно таку допомогу надають, звичайно ж, медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу домедичну необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини.

З таким навчальним матеріалом 15 вересня 2021 року перед учнями 7, 9 класів нашого закладу провела навчальний тренінг рятувальник Мальтійської служби України, тренер з першої допомоги Мельник Олена. Вона розповіла учням як зпершу оцінити та виявити ситуацію, коли людині зле, зорієнтуватися з викликом рятувальників та швидкої медичної допомоги, надала майстер-клас, в якому приймали участь школярі. Старшокласники самостійно на макеті спробув ... Читать дальше »
Переглядів: 78 | Додав: szsh30 | Дата: 15.09.2021 | Коментарі (0)