10:10
21.11.2019 пройшла загальна батьківська конференція "Будуємо школу довіри"
Один із ключових компонентів концепції Нової української школи є педагогіка партнерства, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками. Сім’я разом зі школою створює той найважливіший комплекс факторів і умов освітнього середовища, який визначає ефективність всього освітнього процесу. Як два крила у птаха, що допомагають йому вільно літати в безмежному просторі, так сім’я і школа створюють оптимальне освітнє середовище для вільного та повноцінного розвитку особистості школяра.

Будуємо школу довіри – таку назву мала загальна батьківська конференція , що пройшла 21 листопада в актовій залі КЗСЗШ №30.

Без співпраці, взаєморозуміння та взаємо підтримки між школою та батьками неможлива ефективна робота навчального закладу.

Саме тому у нашому закладі тісна співпраця між педагогічним колективом та батьківською громадою – наголосила у своєму виступі директор школи Кардашова Ірина Володимирівна. Вона також звітувала про використання додаткових джерел фінансування добровільних внесків матеріальних цінностей, одержаних від окремих громадян.

Про педагогіку партнерства розповіла Єрьоміна Олена Іванівна, вчитель початкових класів.

Вчитель української мови та літератури Білоус Валентина Михайлівна акцентувала увагу на співпраці батьків и школи.

Естафету своїх наставників підхопили учні-старшокласники. Так, Гаврилов Данило, учень 10–А класу, зупинився на важливості родинних свят у школі, спортивних змагань, різноманітних заходів, де діти можуть розкрити свої таланти, кращі якості характеру. А Тамаровська Анастасія, учениця 11–Б класу, дала оцінку співпраці школи з батьками та громадськими організаціями.

Далі слово взяли батьки. Голова батьківського комітету 7–А класу Каріна О. В. торкнулась важливості індивідуальної роботи з батьками. А голова батьківського комітету школи Соломашенко Лариса Миколаївна підвела підсумки заходу.

І наостанок – сюрприз для усіх присутніх від батьків, учнів та вчителів. Бурхливими оплесками зустрічали танцювальний колектив “Епотаж” та учительский “Василинка”, ”Полонезу” у виконанні кадетів та панянок і сучасний танок – подарунок від мам 1-Б класу. А ще батьки одержали пам’ятку –поради психолога стосовно вирішення найсуттєвіших проблем у вихованні, оглянули виставку робіт –виробів із соломки, бісеру, вишиванки створені руками дітей на уроках трудового навчання та в позаурочний час. Отже, захід згуртував ще більше три незмінні складові, на яких тримається і завжди буде триматися школа – дітей, батьків і вчителів .

Воістинно зберемо воєдино всю нашу родину!
Переглядів: 130 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar