16:52
21 лютого - Свято рідної мови
Наша мова – це безмежний океан, мелодійна, як пісня солов'їна. Наша мова прекрасна і барвиста, наче дощова веселка. Не можна не зачаруватися виплаканою народом у віках рідною мовою.

Вже стало традицією щороку 21 лютого відзначати Міжнародний день рідної мови й у нашій школі.

Цього року попри всі негаразди, тимчасове припинення занять, це свято відбулося 24 лютого. Учні молодших класів підготували вірші про мову, у 5 - 6 класах пройшли тематичні вікторини, семикласники писали творчі роботи, учні 10-х класів готували свято- тематичний івент "Велика українка", присвячений Марії Башкірцевій.

А восьмикласники взяли участь у святі "І той лиш пошани достоїн, хто мову шанує свою", що пройшло у шкільній бібліотеці. Заохочувати учнів до вивчення української мови, розвивати їх образне та художнє мислення, виховувати повагу до рідного слова - така мета стояла перед організаторами заходів. А для мовознавчого турніру серед 8-х класів - ще й пробуджувати позитивні моральні якості й почуття колективізму, взаємопідтримки, уміння працювати в команді. Бібліотекари Астапенко Л.Д. та Севастьянова О.П. підібрали конкурси, які збагачували активний словниковий запас школярів, вчили редагувати текст, виправляти помилки, уникати тавтології, правильно користуватися мовними засобами.

Усі були задоволені, адже отримали велику практику спілкування, бо "Немає магії сильнішої, ніж магія слів" (А.Франс).

Переглядів: 171 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar