14:18
22 квітня в нашій країні відзначається Всесвітній День Землі

Ми живемо на найдивовижнішій планеті – планеті світлих сонячних ранків, яскравих лагідних днів і тихих зоряних ночей, що пахнуть м’ятою та матіолою. На планеті, що дарує найщиріші почуття і щастя тим, хто шанує, любить та оберігає її!

22 квітня в нашій країні відзначається Всесвітній День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.

Не залишилися байдужими до відзначення учні та вчителі початкової школи.

Учні 1-В класу підтримали всесвітню традицію і висадили молоденькі пагінці верби та висадили квіти на шкільних клумбах. "Крилатики" закликають приєднатися до акції "Посади дерево".

В 1А класі цікаво та дружньо пройшла виховна година "Бережімо Землю" з екологічного виховання, під час якої юні кадети із захопленням малювали, розповідали про екологію та отримували корисні знання для збереження чистоти нашого спільного дому - планети Земля.

Збережімо та примножимо! Давайте берегти нашу природу, нашу Землю, збагачувати, вдосконалювати, робити щось не тільки для себе, а й для інших! Думати не тільки про сьогоднішній день, а й про завтрашній. Не забувайте, що наша доля – це доля нашої рідної Землі і вона у наших руках!

Переглядів: 88 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar