Головна » 2018 » Январь » 22 » 22 січня – День Соборності України.
21:16
22 січня – День Соборності України.

 

«Слава Вкраїні! Любій отчизні, Слава довіку однині! Єдність і згода, право й свобода —

Доля найкраща народа!»

Г. Чупринка

 

22 січня 2018 року Україна відзначає 99 річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії УНР, унормовував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, визначивши: «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка.»

З метою формування національної свідомості учнів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України в нашій школі було організовано та проведено ряд заходів: виховні години: «Україна – єдина Соборна держава»; «Славетні імена України»; «Великі творці Соборності»; шкільна бібліотека приготувала літературну композицію «Соборна Україна: від ідеї до життя»;

тематичні уроки: «Живи й процвітай, Україно моя, для миру, для щастя, любові й добра», «Україна – країна єдина»; перегляд документальних історичних фільмів; конкурс малюнків «З Україною в серці». В рамках державного свята, учні 8 - 10 класу відвідали концертну програму «Усе моє, що зветься Україна» та взяли участь у патріотичному квесті «Як у нас на Україні»,що були проведені на базі СЗШ № 40. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

 

Переглядів: 34 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar