11:55
35 річниця аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня виповнилося 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на «до» та «після», залишивши по собі глибокий відбиток у пам’яті.

Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків — пожежників, персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які відправились на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність та високий патріотизм зупиняючи ядерну катастрофу. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.

З нагоди цієї дати в шкільній бібліотеці відбулася екологічна година для учениць 4Б класу (панянки, класний керівник Руденко Юлія Михайлівна) за участю завідувача бібліотекою-філіалом № 7 Стрельник Людмили Миколаївни, шкільних бібліотекарів Астапенко Любові Данилівни та Севастьянової Олени Павлівни. Дівчатка передивились ряд документальних відео про страшні події того часу, дізналися від дорослих про героїзм та відвагу людей, які були учасниками ліквідації аварії.

Українці повинні завжди пам'ятати про жертви, які довелося понести внаслідок аварії на Чорнобильській атомній станції. І зробити все можливе, щоб історія ніколи не повторилася знову.

Переглядів: 78 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar