Головна » 2019 » Декабрь » 6 » Бути здоровим – престижно!
15:40
Бути здоровим – престижно!
Нині і усьому світі все більшого поширення набуває рух за здоровий спосіб життя, поширюється мода на здоров’я. Бути здоровим стає не тільки модно, але й економічно вигідно. Все більше молоді у світі та нашій країні вважають: «Краще бути здоровим і багатим, ніж хворим». Саме здоровому способу життя була присвячена відкрита виховна година у 5-В класі (класний керівник Кирсань Н.П.), що пройшла 5 грудня у школі.

П’ятикласники заздалегідь поділилися на групи. Кожній групі запропонували підготувати окремі завдання стосовно режиму дня школяра, шкідливих продуктів харчування, переваг здорового способу життя, порад наших пращурів у прислів’ях та приказках..

Учні аргументували свої думки, висловлювали власні міркування, доводячи свою точку зору, наводили приклади, робили відповідні висновки.

Рух – це життя, це здоров’я. Юні спортсмени класу – Ярська Оля, Черкашина Кіра Юдченко Ігор підготували показові виступи. Дівчата – танцівниці Завойко Єва, Степанова Даша, Воскребенцева Юля, Мельник Маша запалили присутніх східним танцем. А наостанок – український танок та відеоролик про здоровий спосіб життя.

Отож, бути здоровим – престижно.

Переглядів: 23 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar