08:48
Чужих дітей не буває!

           Наше суспільство сьогодні, на жаль, не є ідеальним. Досить часто спостерігаються прояви нерозуміння, жорстокого ставлення до людей, особливо дітей. Дорослими спостерігається ігнорування дитячих потреб і бажань. Тому саме нам з вами не варто забувати про тих, хто найбільше потребує нашої уваги і піклування.

        Діти — це наше сьогодення і наше майбутнє. Заради їхнього щастя, щиросердечних усмішок, ясних очей дорослі роблять все, щоб малюки не засмучувались, не почували себе самотніми — без ласки, турботи та любові. Допомогти дітям, а особливо тим, хто мешкає в дитячих притулках, кому практично немає від кого чекати допомоги і підтримки є надзвичайно важливою і потрібною справою. І хоч про таких дітей турбується держава, вони не мають головного – батьківського тепла, турботи, підтримки з боку оточуючих.

       З метою не залишитися байдужим до проблем, з якими живуть діти в дитячих притулках, створити атмосферу любові і радості, поділитися своїм теплом серця, подарувати краплини радості дітям, які виховуються без батьківського піклування, які опинилися в складних життєвих обставинах в школі 9 грудня пройшла акція «Допомога дітям». До неї долучилися учні усіх класів. Школярі поділилися канцтоварами, одягом, взуттям, іграшками. Дякуємо нашим вихованцям та їх батькам за чуйне ставлення до дітей, які з різних причин виховуються без батьків. І справді – чужих дітей не буває!

Переглядів: 66 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar