16:48
День Соборності
В історії кожної нації є дати, згадка про які об’днує думки і почуття цілого народу. Одним з таких свят для України є День Соборності та Свободи, що відзначається щорічно 22 січня. В цей день по всій Україні відбуваються урочисті заходи. Наша школа не стала виключенням. Відповідно до заздалегідь складеного плану, по всіх класах проведені інформаційно-виховні бесіди, присвячені Дню Соборності та Свободи України. Важливий документальний матеріал про події, які відбулися 101 рік тому, можна було знайти у книжках, представлених на тематичній виставці в шкільній бібліотеці, яку підготували бібліотекари Астапенко Л. Д. та Севастьянова О. П.

Учні 9-В та 7-х класів масово взяли участь у конкурсі плакатів до Дня Соборності та Свободи України. Протягом дня яскраві патріотичні плакати прикрашали рекреації та аудиторії школи, нагадуючи про дуже шановане в нашій країні свято.

Заступник директора з виховної роботи Чернова Н. Г. підготувала і провела надзвичайно захоплюючий захід – історичний квест, під час якого шестикласники мали нагоду не тільки розважитись, а й поглибити свої знання про об'єднавчу акцію, що відбулася 22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі, коли дві республіки об’єднались у єдину незалежну державу – Українську Народну Республіку.

На справжнє свято перетворився інформаційно-виховний захід «Соборна. Вільна. Неподільна! Моя Україна», який підготувала і провела разом з учнями 10-Б класу учитель історії Місюра Н. В. Аудиторія, урочисто прикрашена державним прапором та яскравими плакатами на честь Дня Соборності, налаштовувала підлітків на святковий лад. Під час заходу лунали патріотичні вірші і пісні, школярі переглянули хронікально-документальне відео, обговорили події 101-річної давнини через призму подій, що відбуваються в нашій країні протягом останніх шести років. Сьогодні поняття Соборності та свободи наповнюється для нашої молоді реальним змістом, воно актуалізується як найвища цінність, за яку гинуть люди.

Учні 10-А класу під керівництвом учителя історії Волошиненко Л. В. відзначили сьогоднішнє свято створенням колажів до Дня Соборності та Свободи України. Робота відбувалася в малих групах. Саме через таку спільну творчу діяльність, відбувається не тільки «занурення» у відповідну тему і поглиблення історичних знань, а й формування у наших школярів громадянських компетентностей.

Відзначення у такий спосіб Дня Соборності та Свободи України не залишає нашу молодь осторонь найважливіших подій нашої Держави і сприяє національно-патріотичному вихованню.

Переглядів: 155 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar