14:37
До Дня пам`яті та примирення, Дня Великої перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні

Війна… Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині України.

Минають роки, відлітають у вічність… 76 років минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів людей.

Напередодні Дня пам`яті та примирення, Дня Великої перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні в нашій школі проходить низка традиційних патріотичних заходів.

7 травня відбулося покладання квітів до пам`ятного знака воїнам-визволителям 52-го Окремого Червонопрапорного ордена Суворова танкового полку. Кадети 1А класу вшанували пам`ять тих далеких років бо це не просто частина історії, пам'ять – це наша совість, біль, наша гордість.

23 серпня 1941року стало чорною датою й в історії нашого рідного міста: цього дня його окупували нацистські загарбники. Переломною в історії Кам`янського стала битва за Дніпро 1943 року. В закладі до цієї визначної події створено діараму «Битва за Дніпро», яку відвідали кадети 2А та 4А класів. Екскурсоводи, учні старшої школи, розповіли малечі історичні факти з тих гарячих подій. Захід був насичений патріотичними піснями, віршами у виконанні кадетів.

Хай пісня лине в синь небес крилато,

у мирне небо хай зліта салют!

День Перемоги – то найкраще свято!

І на землі хай в мирі всі живуть! $IMAGE1$ $IMAGE2$ $IMAGE3$ $IMAGE4$ $IMAGE5$ $IMAGE6$ $IMAGE7$
Переглядів: 83 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar