14:10
Дружимо зі спортом

Ні для кого не секрет, що коли людина здорова, то вона дужа, весела, сильна, вона може наполегливо працювати, навчатись, займатись улюбленю справою. А коли щось болить, то сил немає ні на що.

Берегти своє здоров`я, вести активний спосіб життя, виробляти в собі корисні звички - таку мету мав олімпійський тиждень, що пройшов на початку нового навчального року в нашому закладі.

Цікавою і насиченою була програма тижня. Розпочався він єдиним олімпійським уроком для всіх учнів школи. Далі на уроках фізичної культури діти поглиблили свої знання, взявши участь в олімпійських вікторинах (8-мі класи), квестах (9-ті класи), на циклах лекцій про участь команди України на Олімпійських іграх і Токіо і успіхи наших параолімпійців на цих змаганнях.

З метою популярізаціїлітніх видів спорту, виховання культури безпечної життєдіяльності, профілактики дитячого травматизму, отримання практичних навичок було організовано показові виступи спортсменів школи.

Погода сприяла юним футболіста, які боролисяза першість з футболу серед учнів 6-х, 8-х класів. А команди 10-11 класів провели товариські зустрічі з волейболу та настільного тенісу.

Переглядів: 115 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar