11:34
Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху

     «Безпечна дорога додому»-під такою назвою у школі пройшов єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху,адже немає нічого ціннішого за людське життя. Особливо гостро це питання постає в час невпинного технологічного прогресу, у час, коли людина сама відповідальна за власне здоров’я, життя. Уміння бути обачним серед шаленого транспортного потоку – це і є безпека життя.

    Чи знали ви про те, що щорічно у світі мільйони людей гинуть у дорожніх аваріях? Дуже часто причиною загибелі людей на дорозі є не лише провина водія, а й власна кричуща необережність і неправильна поведінка. Попередити такі випадки та знизити смертність і кількість травм можна, скоригувавши свою поведінку. Прості речі рятують життя.

    На уроці школярі мали можливість переглянути відеоматеріали, які стосувалися різних аспектів безпеки на дорозі і про які вони повинні знати з раннього дитинства – дорожні знаки, правила поведінки пішоходів, користування громадським транспортом та персональним електротранспортом. Щодня діти-учасники дорожнього руху,отже, вони повинні знати певні вимоги і обов’язки учасників дорожнього руху, порядок дій у разі дорожньо-транспортної пригоди чи інших нещасних випадків у дорозі тощо.

    Формат коротких повчальних відео легко сприймається, героями цих роликів теж в основному є діти. Тож на прикладі конкретних ситуацій, відображених у відео, учителі мали можливість легко пояснити дітям ті чи інші правила безпеки дорожнього руху .А старшокласники мали змогу перевірити свої знання шодо надання першої медичної допомоги.

   Тож бережіть своє життя й здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху! Наше здоров’я – це наша відповідальність! Незнання правил дорожнього руху не звільняє від відповідальності!

Переглядів: 68 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar