12:19
Флешмоб, присвячений Шевченку
206 річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка відсвяткували 9 березня в Україні. Великий Кобзар став символом боротьби за українську державність, духовним генієм і пророком народу.

А 10 березня 2020 року на подвір’ї гімназії №39 в рамках проведення заходів до відзначення річниці з дня народження Шевченка пройшов флешмоб «Шевченко – просвітник долі України».

Серед кількох лівобережних шкіл, які взяли участь у дійстві, були представники і нашої школи – учні 9-Б і 10-А класів (режисер Білоус В.М.). Шкільний двір теплого березневого дня на якийсь час заквітчався барвистими віночками, різнокольоровими стрічками та вишиванками. Оплесками глядачі вітали кожен виступ, а вся програма склала вінок пам’яті Великому поету, адже в основі кожного номера були безсмертні рядки Кобзаревої поезії.

Особливе піднесення і вдячність наповнили серця усіх учасників свята: Тарас Шевченко – не тільки співець України, він поет на всі часи для всіх людей на землі. Шевченко для нас – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть, з чого черпають сили й надії. У глибини майбутнього посилає він свої заповіти синам свого народу:

Свою Україну любіть,

Любіть її… во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть.

Переглядів: 157 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar