16:07
Із вдалим початком!

З 12 по 16 жовтня у школі проходить тиждень предметів художньо-естетичнього циклу.

Розпочався він інтегрованим уроком образотворчого та музичного мистецтва у 6-В класі. Нетрадиційність форми проведення уроку мала на меті розвивати художньо-естетичні здібності учнів, образне та асоціативне мислення, фантазію.

Учителі Шепель О.В. та Номіровська Г.В. вдало підібрали методику проведення, запросивши шестикласників до музично-мистецької майстерні "Зоологічна фантазія". На веселому карнавалі тварин звучали сюїти французького композитора Сен-Санса. Тут повторювалися знання про музичні інструменти, виражальні засоби графіки та живопису. Учні розділилися на дві групи: одні за допомогою мовою міміки та жестів передавали характер тварин, інша група її зображувала. І все це, слухаючи музику, бо саме від ритму, чергування акордів залежив "портрет" обраної тварини. Паралельно повторювалися знання, набуті на уроках раніше.

Творчий процес завжди пов'язаний з фантазією, уявою. Зображуючи обрану тварину, учні намагалися передати найбільш яскраві їх особливості, характери. Тому в кінці уроку - ціла галерея творчих робіт.

Переглядів: 105 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar