10:59
Із вдячністю за допомогу

 

      Учнівський, батьківський та педагогічний колективи школи №30 висловлюють щиру подяку депутату Дніпропетровської обласної ради, голові постійної комісії з питань молоді, сім’ї та спорту Кошляку Михайлу Анатолійовичу за допомогу школі у ремонті покрівлі та керівникові Кам’янської міської організації «Опозиційна платформа «За життя», депутату Кам’янської міської ради, голові постійної комісії з гуманітарних питань, голові депутатської групи «Жінки за мир» Чередник Тетяні Володимирівні за підтримку і допомогу школі у ремонті кабінету №71 .

      Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає.

     Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за часточку душі, подаровану нам!

      Сподіваємося, що наша співпраця і добрі товариські стосунки триватимуть, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому

 

Переглядів: 92 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar