16:07
Ходить світом Миколай…

Серед святих, яких шанують в народі, навряд чи знайдеться інший, кого б любили більше, ніж святого Миколая. «Микола – другий після Бога заступник», - кажуть у народі. Зимовий Миколай розносить дітям гостинці по цілому світу. Кажуть, він ходить так раненько, що ніхто з дітей не може ще й очей розплющити, тому святий Миколай кладе подарунки під подушку.

Із давніх-давен не було в нас жодної християнської хати, де б не висів на стіні образ святителя Миколая. Кожна християнська душа любить його і звертається до нього із своїми потребами, бо серце чує і знає, що він колись, за свого життя, був добродієм для християн, отож і сьогодні він може подати нам руку в біді або радощах.

Завітав Святий Миколай і до нашої школи. Напередодні свята кожна паралель класів створювала мальовничу композицію на тему зимових свят у фойє школи. Тут поставили справжнісінький камін, повісили на ньому панчохи для солодощів та сувенірів (учні 5-х класів); спорудили імпровізовану хатинку з санчатами і подарунками (учні 6-х класів); немов із казки виріс ялинковий ліс (учні 7-х класів); густим інієм притрусили гілки дерев, які заглядають у кожне віконце (хоч і нема снігу, але так закортіло учням 8-х класів); молодші школярі привели різних об’ємних звіряток з картону. І серед усього цього дива – королева-ялинка, яку прикрасили дев’ятикласники. Старшокласники прикрашали школу, актову залу іграшками та гірляндами. А учні 10-Б класу для наймолодших школярів показали театралізоване дійство за участю улюблених казкових персонажів.

Старалися усі, отож і свято вдалося справжнім, феєричним.

Переглядів: 123 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar