11:29
Мандрівка в Країну Знань

«Мандрівка в Країну Знань» – під таким девізом в початковій школі з 18 по 23 березня пройшов Тиждень захоплюючих справ, розваг, конкурсів, змагань, екскурсій. Кожній дитині, яка прийшла до школи, має бути цікаво, а навчання додає впевненості у своїх силах – це головні завдання, які ставили перед собою вчителі початкових класів.

Робота Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвиткові.

Вчителі 1-их класів Савостьяненко І.П., Морозова Л.В., Кривенко Н.В., Полякова І.Д. мандрували разом зі своїми вихованцями Країною НУШ: кадети 1-А класу закріпили обчислювальні навички за допомогою конструктора LEGO, панянки 1-Б класу показали своїм батькам читацькі навички. А учні 1-В і 1-Г класу були присутні на інтегрованих уроках «Весна» та «Математичний калейдоскоп».

Гарний настрій та чудові позитивні емоції подарував другокласникам інтелектуальний марафон (учителі Епштейн О.Д., Руденко Ю.М., Короєдова Н.І., Михайленко Т.І.)

До Всесвітнього дня Землі учні 3-х класів (вчителі Колодій В.М., Лиша О.В., Бабко О.В., Тараненко Л.М.) провели екологічний рейд «Планета Земля – наш дім».

До дня Солов'їної мови учителі (Косяченко Т.В., Чернова Г.М., Присвітла О.В.) залучили дітей до інтелектуального конкурсу «Слово до слова» , тайм-шоу та інтегрованого уроку «Подорож Україною».

Аби сформувати у дітей свідоме ставлення до власного здоров’я, виховувати бажання вести здоровий спосіб життя, класоводи 4-х класів провели Веселі старти для своїх учнів. Відомо, що хороший активний відпочинок на перерві – запорука відмінних оцінок на уроці. Тож і на перервах проводились рухливі ігри «Грайлики» .

Тиждень показав, що проведення таких заходів сприяє посиленню самоосвітнього рівня дітей, підвищує їх мотивацію до вивчення предметів шкільної програми.

Переглядів: 115 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar