Головна » 2020 » Октябрь » 29 » Осіннє розмаїття канікул
12:39
Осіннє розмаїття канікул

Красуня-осінь щедро розмалювала цього року парки і сквери в різні відтінки жовтого, багряного і червоного. Краса і величність золотої осені варті того, щоб кожен знайшов час, аби помилуватися цією пишністю.

От і учні нашої школи під час осінніх канікул теж насолоджувалися останніми теплими днями, відкриваючи для себе щось незвідане.

Так, учні 6-В класу (класний керівник Кирсань Н.П.) і 10-Б класу (класний керівник Мірошніченко А.Г.) обрали формат зустрічі з чарівницею-осінню фотосесію-вернісаж біля Дніпра та в Лівобережому парку. Учні 9-Б класу разом із вчителем Богуш В. М., подорожуючи Лівобережжям, поглибили свої знання про історію міста і Єлизаветівського котловану, побували на одному із скіфських курганів, якими так багата Дніпропетровщина, та доторкнулися до слідів діяльності льодовика - гранітних каменів. Учні 7-А, 7-Г та 6-Г класів віддали перевагу іграм та розвагам на свіжому повітрі, а також серйозній підготовці до змагань із плавання, відвідавши за графіком басейн СШ№44 (класні керівники Потоцька С.І., Шепель О.В., Пророк С.М., Чернова Н.Г.).

Канікули тривають. Отже, і вражень буде багато.

Переглядів: 33 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar