16:54
Різдвяні свята
Чи чули ви про маленьких колядників? Колись на Україні їх було дуже багато. Коли наставали різдвяні свята, маленькі колядники, взявши до рук найяснішу зірку, вирушали в далеку дорогу. Зірка світила їм, щоб колядники не заблукали. Срібні дзвіночки на зірці дзвеніли під вікнами, і люди тішилися, що до них йдуть аж три свята у гості — Різдво, Новий рік і Водохреща.

Так почали свій виступ учні 5-В класу (класний керівник Кирсань Н.П.), які завітали до дитячих садочків №10 і 34 у гості. П'ятикласники залюбки виконували народні колядки і щедрівки, показували обряди, розповідали, як треба посівати, бажали усім добробуту і здоров'я.

А в школі в цей час учні 10-А класу (класний керівник Єршова Н. М.) ставили казкове дійство для майбутніх першокласників, вихованців дитячих садочків №10, 34. Дітлахи поринули у світ казки: співчували бідній Попелюшці, подорожували разом з Дідом Морозом і Снігуронькою, спостерігали за таїнством Звіздаря, переживали, щоб Принц обов'язково знайшов свою Попелюшку. Усі — і учасники свята, і гості — були задоволені.

Святки продовжуються.
Переглядів: 119 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar