13:30
Сходинки до майстерності

20 грудня 2019 року на базі нашої школи проходив семінар логопедів.

Він складався з трьох модулів:

- методично-теоретичного;

- практичного;

- рефлексійного.

Відкрила семінар Попова Юлія Петрівна, яка розповіла про професійне зростання логопеда як необхідну умову його конкурентоспроможності на сучасному етапі розвитку суспільства.

Директор школи Кардашова Ірина Володимирівна презентувала креатив-кейс «Імідж сучасного навчального закладу – складова реалізація Концепції Нової української школи».

У практичному модулі було показано мікрофон-досвід «Інноваційні методи і прийоми у розвитку зв’язного мовлення» (вчитель-методист, логопед Собко Любов Яківна), фрагмент уроку музики в 1-А класі з елементами логоритміки, кольоротерапії «Кольорові нотки» (Єрьоміна Олена Іванівна, вчитель початкових класів, старший вчитель), презентаційний меседж «Інклюзія в умовах Нової української школи та нового освітнього простору» (Соломоненко Тетяна Іванівна, практичний психолог, Березіна Альона Володимирівна, помічник вихователя), педагогічну майстерню «Онлайн-сервіси в роботі логопеда» (Ротар Ірина Олександрівна, вчитель інформатики), бінарний урок англійської мови та інформатики (вчителі Василинюк Леся Миколаївна, Ротар Ірина Олександрівна).

Велику зацікавленість у присутніх викликала тренінгова вправа «Вектори комунікації» (Тараненко Лариса Миколаївна, вчитель початкових класів, старший вчитель). А Чернова Наталія Геннадіївна, заступник директора з виховної роботи, зробила прес-реліз виховних знахідок «Формування сучасного простору освітнього закладу», який провела в актовій залі школи.

В рефлексійному модулі присутні ділилися враженнями, власними знахідками, прийомами, які допомагають в роботі.

Переглядів: 129 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar