14:30
СТОПНАРКОТИК - чат-бот призначений для блокування інтернет-ресурсів, на яких реалізують наркотики з використанням месенджеру TELEGRAM.

Поліція пропонує кожному долучитися до боротьби з наркотиками завантаживши спеціальний чат-бот у TELEGRAM. Принцип дії чат-боту - користувач месенджеру Telegram надсилає адміністратору чат-боту адресу каналу, чату або сайту, з якого надходить наркоспам. До чат-бота можна спрямовувати:
  • – адреси зі стін будинків, парканів, гаражів тощо;
  • – фотографії з цими графіті і місцями “закладок”, що отримують користувачі Telegram;
  • – геолокацію (геомітки) розташування “кладів”, “наркопритонів” тощо.
Чат-бот СтопНаркотик скеровує звернення-скарги на відповідні ресурси адміністрації Telegram. Месенджер, своєю чергою, блокує акаунт, який поширює рекламу наркотиків. Завдяки тристоронній співпраці (активний користувач – чат-бот – Telegram) вдається “вивести з гри” окремі акаунти й значно зменшити кількість розсилок. Логіка є простою – чим більше скарг, тим більше заблокованих акаунтів. А значить – все більше перепон для поширення наркореклами. Також важливий нюанс – із даних, що накопичує чат-бот, формується база з інформацією, яку може використати поліція у протидії наркозлочинності

Переглядів: 147 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar