12:53
Святкування Дня Святого Миколая

Зимові канікули – улюблена пора всіх дітей. З особливим нетерпінням усі чекають на перше свято, яке розпочинає цикл зимових гулянь - День Святого Миколая, покровителя дітей.

Цікаво та весело в нашому закладі було 18 грудня 2020 року. Учні 9А класу Бабич І., Березін І., Гаврилюк К., Ковтун А., Корнілов К., Ноздрань О., Тонконог К. (класний керівник Волошиненко Л.В.) та учень 10 Б класу Гаєвський Я. провели для учнів 1-2 класів святкове театралізоване дійство до Дня Святого Миколая.

Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні отримали подарунки.

У подяку акторам панянки 1 класу (класний керівник Лиша О.В) підготували святкову пісню, 1 клас (класний керівник Бабко О.В.) пригощали акторів солодощами.

Насичений подіями рік добігає кінця, діти чекають на дива, тож вітаємо всіх з прийдешніми святами і бажаємо, щоб дива стали реальністю!

Переглядів: 119 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar