10:11
Табір відпочинку з денним перебуванням-2021

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Головне: „…щоб сонечко світило та веселка раділа“.

Щороку на базі КЗ СЗШ № 30 працює табір відпочинку з денним перебуванням "Планета дитинства"

Неможливо нудьгувати в нашому таборі. Це планета позитиву, творчості, розвитку особистості. Кожного дня вихованці "Планети дитинства" разом з креативними, активними вихователями потрапляють у дивовижний світ казок, змагань, конкурсів, розкривають свої творчі здібності, фізичні якості, вчаться комунікативності, пізнають навколишній світ. Кожен день у нашому таборі відбуваються нові відкриття, нова тематика, нові ідеї.

Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Наскільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежить від нас, дорослих – організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими...

Переглядів: 97 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar