14:31
Тиждень математики, фізики та інформатики

З 15 по 19 березня в закладі пройшов тиждень математики, фізики та інформатики.

Вчитель математики Журавльова Валентина Михайлівна провела відеоурок з презентацією в 5Б та 5Г класах за темою «Розвязання вправ на всі з десятковими дробами». На уроці поєдналося минуле і майбутнє. Учні відправились у захоплюючу подорож «Пізнай Україну», де поринули у хвилі різних завдань під вітрилами невирішених проблем і задач.

Цікаві уроки з фізики провела вчитель фізики Бернікова Алла Василівна – в 9Б класі «Закони динаміки в житті людини», в 11А класі – «Оптичні явища».

16 марта учні 8-Г класу взяли участь у позакласному заході з “ТУРНІР ЗНАВЦІВ ІНФОРМАТИКИ”, що організував учитель інформатики Божкевич Олекасандр Петрович. Захід створено з метою поглибити та розширити знання учнів з інформатики, застосувати і закріпити учнями знання, набуті на уроках інформатики, спонукати до систематичного доручення і самостійного вивчення предмету.

Учні розподілились на дві команди - «INSTAGRAM» та «TIKTOK», яких чекали такі конкурси: “Розминка”, “Холостяк”, “Зайвий термін”, “Детектор брехні”, “Хто я?”, “Знайдений та щасливий”. Завдання кожної команди - набрати як найбільше балів, щоби по праву заслужити звання «Знавців інформатики».

На уроці інформатики вчителя інформатики Клюки Зої Іванівни у конкурсі «Логічний калейдоскоп» прийняли участь учні початкової школи, які із зацікавленістю знайомились з сучасними інформаційними технологіями, розв’язували логічні завдання на комп’ютерах. Переможці отримали маленькі подарунки. За право називатися «найрозумніша», «найкмітливіша», «найшвидша» змагалися 4 команди 6-В класу. Вони показали неймовірні знання з інформатики у грі Брейн ринг.

В 8-Г класі (вчитель фізики Губарєв Сергій Володимирович) відбувся позакласний захід з фізики: «Двобій інтелектів» між цілеспрямованими і працьовитими «Джентльменами» та найчарівнішими, привабливими і впевненими в собі «Леді», які з’ясовували «хто розумніший? хлопчики чи дівчата?». Дуель чоловічого і жіночого світів ділилась на 6 раундів, що складались з бліцопитування, різних конкурсів та вікторин. В дуелі приймали участь й вболівальники. Навіть строге журі було втягнуто в цей двобій. Учасники показали свої теоретичні знання з фізики, проявили творчі здібності, уміння логічно мислити, аналізувати, приймати правильне рішення. В запеклій боротьбі наприкінці двобою «Джентльменам» все ж вдалось вирвати перемогу у «Леді». Незважаючи на протистояння учасники проявили повагу один до одного та особисту відповідальність.

Переглядів: 103 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar