17:03
Тиждень іноземних мов

З 7.12 по 11.12 в школі пройшов тиждень іноземних мов. Вчителі підготували цікаві уроки, захоплюючи квести, конкурси, виставки, міні-концерти та фотозону. Під час уроків вчителі використовували інтерактивні завдання, медіа ресурси, відео та музику. Великий вплив має на учнів рольова гра та застосування реалій на уроках іноземних мов. Все це направлено на мотивацію та зацікавленість учнів до вивчення іноземних мов.

Так відкритий урок провела Потоцька С.І., вчитель німецької мови, по темі «Здоров’я» у 7-В класі. Фрагменти уроків: Кондрашова Т.В. у 7-Г класі по темі «Здоров’я», «Food and drinks» у 6-В класі Жалко Д.Д.

Піщаленко Н.В. та Глушко Т.Г. провели квіз з використанням мультімедіа «Вікно до Британії» у 8-А,8-Г класах. Конкурс на найкращий твір «Різдвяні та новорічні свята. Різні традиції» для учнів 11-А, 11-Б класів - Глушко Т.Г. та Кондрашова Т.В.

Виставка проектів «Національні парки світу» учнів 9-их класів Кондрашова Т.В.

Не забули і про молодшу школу. Інтерактивний захід з використанням медіа ресурсів «Іn the magic world of fruit and vegetables» провели у 1-В класі Глушко Т.Г. та Василинюк Л.М. Міні-концерт «Пісні та вірші французькою мовою» у 3-Г клас - Іващенко Н.П. «Калейдоскоп хобі» для 4-Б класу - Василинюк Л.М. «День Святого Миколая» (захід) у 2-В класі Потоцька С.І. Конкурс віршів на англійській мові «Нарру New Year» Жалко Д.Д.

Учні із задоволенням робили фото у фотозоні присвяченій Великобританії та Новорічним святам.

 

Переглядів: 103 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar