14:55
Тиждень іноземних мов

      В останній тиждень І семестру з 20 по 24 грудня у СЗШ № 30 проводилися заходи до Тижня іноземної мови.

    Вчитель німецької мови Потоцька С.І. провели конкурс на кращу поробку до зимових свят, квест «У пошуках Святого Миколая» в 5В кл. Фрагменти уроків показала Кондрашова Т.В. у 7В та 7Г класі по темі «Здоров’я», урок-квест «My English» в 6Г кл. Завдання охоплювали увесь вивчений матеріал і діти з цікавістю виконували завдання. Метою цього заходу було формування в учнів позитивного ставлення до англійської та виховання в учнів почуття відповідальності. Учні відповідально підготувались до казки «Three little kittens» в 5В кл. Глушко Т.Г. провела конкурс творів на тему «Святкування Нового року та Різдва у Великобританії та Україні» в 9 А та 11 А кл, та гру «Навколо ялинки», конкурс віршів та пісень в 3-х класах.

     Не забули і про молодшу школу. Конкурс малюнка «My Pet», конкурс «I like English songs» , конкурс малюнка «Англія – це цікаво», День фільму мовою оригіналу провела молодий вчитель Саліченко А.Ю.. Міні-концерт «Пісні та вірші французькою мовою» у 3-Г клас - Іващенко Н.П. Вчитель англійської мови Василинюк Л.М. провела інтерактивну гру на Різдвяну тематику «Who wants to be a millionaire» та фрагмент уроку «Подорож сніговита до Діда Мороза». Учні у цікавій формі вдосконалювали знання, вміння та навички, отримані на уроках англійської мови. Конкурс новорічних та різдвяних листівок та Різдвяний квест «Merry – Merry Christmas» провела Піщаленко Н.В.. Учасники гри поринули у чарівний світ англійської мови, виконуючи цікаві творчі завдання.

    Діти із задоволенням робили фото у фотозоні, присвяченій Великобританії та Новорічним святам.

    Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розвинути в учнів навички слухання та говоріння іноземною мовою, креативність, логічне мислення та пам'ять.

     Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах. Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Переглядів: 73 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar