13:34
Участь в акції "Зроби подарунок військовослужбовцю"

     

       Вже 7 років триває війна на Сході України. Сім років гинуть наші чоловіки, брати, сини, друзі... Сім гарячих років наші хлопці мужньо стоять на кордонах нашої держави, захищаючи нас, наше мирне і спокійне життя, наше майбутнє.

       І кожному з нас дуже хочеться віддячити цим мужнім людям хоча б маленькою частиною того, що ми маємо, зігріти теплом та щирою вдячністю. Тому в нашому закладі в рамках фестивалю мистецтв "Військові обереги від Святого Миколая" проводиться акція "Зроби подарунок військовослужбовцю", до якої ми запрошуємо залучитися всіх бажаючих: учнів, вчителів, батьків. Акція проводиться з 15 листопада по 12 грудня 2021 року. Необхідно виготовити обереги - ляльки-мотанки, янголята, вироби з соломи, стрічки, браслети, листівки та інше на Ваш розсуд. Пропонуємо виготовити подарунки та здати їх класному керівнику Вашого класу до 6 грудня.

      Обереги будуть передані військовслужбовцям 25-ої окремої повітряно-десантної бригади ЗСУ та 93-ої окремої механізованої бригади "Холодний Яр", які зараз в даний час перебувають в зоні бойових дій.

Переглядів: 65 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar