14:48
В гості до Софіївки

      В самісінькому центрі міста Умань знаходиться одне казакове місце, яке нікого не залишає байдужим.

     Це таємничий і незабутній парк Софіївка, шедевр садово-паркового мистецтва кінця ХVІІІ початку ХІХ ст. Саме сюди і вирушили туристична група нашої школи у складі учнів 7Б, 7В, 7Г та 11Б класів (класні керівники - Ротар Ірина, Кирсань Ніна, Пророк Світлана, Мірошніченко Антоніна) в жовтні.

     За воротами парку вирувало ХХІ століття, а діти перенеслися на 225 років у минуле (саме таку дату) святкувала Софіївка цього року). Тут дійсно забуваєшпро реальність, адже кожен куточок, кожна печера, фонтани, скульптури, кам`яні гроти - все це втілення мрій жінки, яка заполонила серце графа Станіслава Щенського Потоцького, і заради якої він і створив цей чудовий парк, назвавши його іменем коханої друини.

     Учні не лише познайомилися з романтичною історією кохання, яка лягла в основу парку, а й поновили знання з біології - на площі в 180 га землі ростуть віковічні рідкісні дерева, кущі, трав`янисті екзотичні рослини. А ще пригадали легенди і міфи Древньої Греції та Риму, адже Софія була гречанкою і, як свідчать джрела, дуже любила Гомерівські твори - "Одісею" та "Іліаду".

     Занурившись в легендарну казку, овіяну легендами, учні пройшлися інтригуючими алеями, гарно відпочили і привезли багато позитивних емоцій.

Переглядів: 84 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar