15:44
Вивчення правил надання першої медичної допомоги

Перша домедична допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень. Професійно таку допомогу надають, звичайно ж, медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу домедичну необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини.

З таким навчальним матеріалом 15 вересня 2021 року перед учнями 7, 9 класів нашого закладу провела навчальний тренінг рятувальник Мальтійської служби України, тренер з першої допомоги Мельник Олена. Вона розповіла учням як зпершу оцінити та виявити ситуацію, коли людині зле, зорієнтуватися з викликом рятувальників та швидкої медичної допомоги, надала майстер-клас, в якому приймали участь школярі. Старшокласники самостійно на макеті спробували зробити массаж серця та штучне дихання, вчилися надавати медичну допомоги у випадку різних уражень людини.

Рятування потерпілого у більшості випадків залежить від швидкості та правильності надання першої домедичної допомоги. Затримка у наданні допомоги може спричинити загибель. Дуже корисною виявилася така інформація для юнаків та дівчат, адже кожен із нас може врятувати чиєсь життя в критичній ситуації!

Переглядів: 76 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar