10:50
З поглядом у майбутне
На виховну годину 17 жовтня 2019 року до 5-В класу завітав колишній учень СЗШ №30, а нині – студент-першокурсник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Сергій Волянський. Тема для розмови з п’ятикласниками – «Вчимося захищати Батьківщину». І це не тільки тому, що зовсім недавно , 14 жовтня, ми святкували День захисника України. Так співпало, що Сергій приїхав на кілька днів у відпуску до рідного міста і захотів зустрітися з друзями, поспілкуватися з учнями.

У 5-В класі 2/3 – хлопчаки, а це 21 учень, і тільки 12 дівчат. Тому запитань від хлопців було багато. Цікаво все: і режим дня ліцеїста, і предмети, які вони вивчають, і вільний час, спортивні досягнення, і володіння зброєю, і як бути без мобільних телефонів (не секрет, більшість з нас не уявляють життя без сучасних засобів мобільного зв’язку).

Сергій радо відповідав на усі питання, ділився досвідом, планами на майбутнє, акцентував увагу на важливості вивчення базових дисциплін та заняттях фізичною культурою і спортом (до речі у Сергія – чорний пояс з тхеквондо). А п’ятикласники натомість побажали юнакові здійснення його мрій і сподівань

Переглядів: 105 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0