15:56
Запрошуємо усіх до бібліотеки!
Одне з найцікавіших місць у нашій школі - шкільна бібліотека. Упродовж дня часто заходять туди й учні, і вчителі. і не тільки взяти потрібну книжку або часопис, а й просто поспілкуватися.

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який щорічно проходить у жовтні, в школі був проведений тиждень шкільної бібліотеки з 15 по 18 жовтня 2019 року.

Наші бібліотекарі Любов Данилівна Астапенко та Олена Павлівна Севастьянова подбали про те, щоб програма тижня була досить насиченою і охоплювала усі вікові категорії учнів - від першокласників до випускників. Тиждень відкрився заходами для наймолодших школярів. Особливо запам’яталися книжкові інсталяції «Світ знань відкриває книга», «Країна дитячих журналів» та нон-стоп «Безпека маленького пішохода».

Читацький марафон, конкурс юних декламаторів «Осінній вернісаж», флешмоб, бібліопазли «Сторінками творів Олега Майбороди» проходили для учнів середньої ланки.

А у буккросингу «Передай книжку другу», конкурсі «Я розповім тобі про бібліотеку», день бібліотворчості «Читаємо, малюємо, граємо» взяли участь старшокласники.

І як підсумок – уривок з учнівського твору: «Мені здається, що бібліотека – одне з найкращих місць на Землі. Тут наскільки цікаво, що з’являється бажання краще вчитися і побільше читати.»

Запрошуємо усіх до бібліотеки!

Переглядів: 109 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0