10:58
Зростаємо патріотами
В кожного із нас є своя рідна домівка. Вона найкраща, найтепліша. І як би важко чи сумно нам не було, ми знаємо, що є місце на землі, де нас завжди чекають і люблять. Таким місцем для багатьох із нас стало лівобережжя Кам'янського, великий спальний район міста.

Цього року Лівому березі виповнюється 50 років. Тому на годину спілкування до 5-В класу (класний керівний Кирсань Ніна Петрівна) було запрошено незвичайну гостю, людину-легенду Видайко Лідію Кирилівну. Колись вчителька працювала у СЗШ №30, навчала географії батьків сьогодняшніх учнів. Вийшовши на заслужений відпочинок, вирішила створити краєзнавчий музей (до речі, він діє в СЗШ №40), а також написати книгу про історію лівобережньої частини міста.

З цікавістю слухали п'ятикласники розповідь, як виникло нове місто, чому необхідний був дренажний канал, історію Голубого озера. Лідія Кирилівна взяла с собою документальні матеріали - фото, креслення, газетні вирізки тих часів. Це теж вразило.

Загалом зустріч була невимушеною, напрочуд цікавою. Навіть після дзвоника діти задавали питання, роздивлялися світлини, обмінювалися враженням. А значить, у нас є майбутнє.

Переглядів: 116 | Додав: szsh30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar